2

Чи правильно натискати rollback?.. Чи треба терпіти? :) Питання виникло, бо декілька людей схвалили зміни + одна людина їх запропонувала. З іншого боку, я вважаю нову версію відповіді менш ясною - там додалося те, що я не хотів би писати. Припустімо навіть, що там з'явилася хибна з моєї точки зору інформація.

Думка цікавить про загальний випадок, а не про конкретний, але щоб був приклад, питання виникло через це редагування.

P.S. Раптом хтось дочитав, це буде вже про цей конкретний випадок: @s0nata, @bytebuster, прошу уважно читати зміни. По-перше там одрук "викорстовуєсться", по-друге, хіба слово "запитати" має значення "порушити питання"?..

2
 • 1
  Маєте рацію. Не вчитався, прошу пробачення. Feb 19, 2017 at 14:08
 • Щодо одруку у зміненому, приймають зміни та виправляють одруки, або зайве. Або відхиляють зміни (істотні, але зайві), та виправляють якісь очевидні огріхи(незначні) власноруч. Перепрошую за небажані зміни. :) Зараз подивлюсь, що там з приводу "порушити питання"...
  – bv.
  Feb 28, 2017 at 15:40

1 Answer 1

4

Кому належить останнє слово

Я вважаю, що людина абсолютно вправі відкотити будь-які зміни в її відповіді. І авторитет/кількість тих, хто підтримує зміну, тут, як на мене, ні до чого. Це Ваша відповідь (а не вікі-відповідь). Якщо когось не влаштовує зміст чиєїсь відповіді, її можуть мінусувати чи закривати, але останнє рішення про зміни, по-моєму, завжди залишається за автором.

Не міняйте зміст

Щодо конкретно цієї зміни — то я голосував проти неї ще давним давно. З однієї простої причини — вона змінює зміст відповіді (а не є незначним виправленням); лише цього одного достатньо, щоб відхилилити її на етапі прийняття (навіть якщо автор згоден). Про зміни суті, по-моєму, треба просити в коментарях.

What should I not do?

When you edit other's posts, you're still editing their content. Therefore you should never …

 • Change the meaning of the original post.

My personal opinion about editing in SE

SE provides an “edit” button to give the users a feel of wiki, but doesn't fully behave as wiki. Wiki is a website that provides collaborative modification of its content. SE provides collaborative modification of decor and of wiki-answers — but not more.

2
 • Дякую, посилання на meta.stackexchange.com завжди заспокоюють. Дякую, я бачив, що ви голосували проти ) Цікаво почути думку тих, хто голосував за. Feb 18, 2017 at 21:33
 • 1
  Так само вважав що зміни розпивають коротку і зрозумілу відповідь, але очікував що автор сам поставить останню крапку у доречності такого редагування. Натиснув Skip.
  – Artemix Mod
  Feb 20, 2017 at 22:34

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .