17

Ця рекомендація, здається, більше не актуальна. Щось схоже на нову рекомендацію — тут. Старий текст наводиться нижче просто для зручності.

This text seems to be no more up-to-date. Something similar to new suggestions is here. Old text below is just for convenience.

Цей текст є спробою донести інформацію до користувачів, а не питанням — тим не менш ви можете висловлювати ваші думки, пропозиції, ідеї у коментарях/відповідях.

Ukrainian Language (на Stack Exchange) — сайт питань і відповідей про українську мову. Писати питання і відповіді може кожен. Сайт створено на базі платформи Stack Exchange.

Зараз (орієнтовно 7 лютого 2017 — 28 лютого 2017) триває період «приватної бети». В цей період сайт не відкрито широкому загалу і ми маємо наповнити його питаннями і відповідями самі. Це має дві мети:

 1. Показати приклад тим, хто заходитиме після закінчення приватної бети.
 2. Довести адміністрації Stack Exchange, що наш сайт гідний на відкриття. Оцінюються такі речі:

  • тема української мови викликає інтерес;
  • ми попадаємо в формат Stack Exchange;
  • ми здатні створювати якісні матеріали.

   Наприкінці приватної бети адміністрація Stack Exchange вирішуватиме, відкривати наш сайт чи закривати. За ці три тижні ми маємо створити якомога більше хороших питань і відповідей.

Всі питання технічного/організаційного плану, будь ласка, ставте в ме́ті (бажано дублювати англійською) чи фейсбук-групі (будь-якою мовою), а не в основному розділі.


This text is a try to convey information to users, not a question — still you are allowed to express your thoughts, propositions, ideas within comments/answers.

Ukrainian Language (at Stack Exchange) is a site for questions and answers about Ukrainian language. Everyone is allowed to write questions and answers. The site is based on the Stack Exchange platform.

As for now (approximately 7 Feb 2017 — 28 Feb 2017) the “private beta” period is on. In that period the site isn't open for the public, and we are to fill it with questions and answers ourself. This has two goals:

 1. To show an example for those, who will visit the site after the end of private beta.
 2. To prove for Stack Exchange administrators, that our site is worth opening. The following stuff is examined:

  • the topic (Ukrainian language) has enough interest;
  • we fit the format of Stack Exchange;
  • we are able to create quality information.

   At the end of private beta the Stack Exchange administrators will decide, whether to open or to close our site. During these three weeks we are to create as much good questions and answers as possible.

Please, ask all kinda-technical/organizational questions within the meta (it's desirable to dub into English there) or in Facebook group (in any language), not within the main section.

6
 • Вітаю. Приєднуємось. Хто ми - Українська Друпал Спільнота. Особисто я - менеджер спільноти перекладачів Друпал Українською - як бачите - тримаємо марку, на першому місці вже впродовж року. Що вже зроблено Ми запустили процедуру перевірки спірних перекладів, тому дана спільнота нами сприймається як деякий ресурс, відповіді на питання якого будуть використані для вдосконалення перекладів, які вже є в системі. Аналогічно від нас можете отримувати відгуки і перехресні посилання в тематиках,
  – podarok
  Feb 13, 2017 at 11:12
 • 1
  Чи обов'язково за час приватної бети виконати вимогу щодо відвідувань? Feb 15, 2017 at 14:50
 • @FireCrosser, звісно, ні. На приватній беті оцінюється якість, а не кількість. Якщо Ви про ці цифри — то це, взагалі, стосується умов виходу з публічної бети (а не з приватної) — з чим поспішати необов'язково, бо в публічній беті сайти перебувають роками (в публічній беті рідко закривають). Чи яку саме вимогу Ви маєте на увазі?
  – Sasha Mod
  Feb 15, 2017 at 17:57
 • @FireCrosser, в приватній беті (~ до 28 лютого) нам рекомендують показати якість (а не кількість). В публічній беті (яка буде лише якщо ми пройдемо приватну і може тривати скільки завгодно), щоб не закрили, рекомендують: (а) Be Nice, (б) не спамити, (в) вчасно виконувати review (якщо я правильно розумію фразу "flags to be cleared").
  – Sasha Mod
  Feb 15, 2017 at 18:04
 • маю на увазі вимогу про кількість відвідувань сайту (1500 на день). А якщо це про публічну бету – то це чудово. Дякую за інформацію! Feb 15, 2017 at 18:21
 • @FireCrosser, а де Ви чули про вимогу "1500 на день"? А, все, знайшов. Думаю, це не стосується приватної бети. (Бо які можуть бути відвідування, якщо нас ще немає в пошукових системах?) Це, думаю, одна з умов graduation (виходу з публічної бети).
  – Sasha Mod
  Feb 15, 2017 at 19:45

0

Browse other questions tagged .