2

Неодноразово помічав таку ситуацію, коли погана відповідь отримує мінуси, автор її значно покращує — і… нічого не змінюється.

Припускаю: тому, що ми маємо не так багато активних відвідувачів, а ймовірність того, що відвідувач помітить погану відповідь вище, ніж імовірність того, що той самий відвідувач зайде на ту саму сторінку й помітить, що відповідь переробили.

Я думаю, це може знеохочувати авторів відповідей. Але що в цьому випадку робити — я не знаю. Чи є якісь ідеї?

Приклади:

1 Answer 1

1

Ефективного рішення не існує.

4.5 роки тому я запитував це саме на Політиці, і мені запропонували вибір між наступним:

  1. не голосувати одразу (і забути мінуснути потім, бо маю інші заняття в житті, ніж пам'ятати про кожен неякісний допис)
  2. проголосувати так, як вважаєш за потрібне, після чого не перейматися; широко це можна трактувати як «ОП вже зробив помилку і поплатився за неї; інші прийдуть і плюсонуть; один плюс перекриває п'ять мінусів, тому не варто переживати»
  3. bookmark (у моєму workflow букмарки мають інше значення, а змішувати букмарковані «цікаві дописи, слідкувати за відповідями на тему, яка особисто мене цікавить» з «неякісними і мало кому потрібними дописами, які треба потім undownvote», я не хотів би)
  4. час від часу переглядати свої downvotes

Усі методи, як бачимо, мають суттєві вади. No future.

1
  • Я прихильник «1». «2» — хороша ідея, але лише коли достатньо відвідувачів, але його застосування, коли відвідувачів мало, не сприяє появі нових відвідувачів.
    – Sasha Mod
    Commented Jan 30, 2021 at 6:18

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .