2

Наскільки мені відомо, приблизно у 2017 році Stack Exchange відмовилася від практики закриття сайтів через неактивність.

Щоправда, у 2018 було закрито сайт Personal Productivity. На момент закриття сайт мав 0.4 запитання на день, і цього виявилося недостатньо для того, щоб сайт вважався активним.

Ukrainian Language наразі має 0.1 запитання на день, що у чотири рази гірше, ніж у Personal Productivity у найгірші його часи.

Якість (невидалених) дописів постійно знижується, гілки коментарів не чистяться, модератори не виконують свою роботу.

2½ роки тому я запитував, як ми можемо покращити активність, і за ці 2½ роки запитання отримало аж цілих 32 перегляди, що я особисто вважаю провалом.


Запитання: яким є статус цього сайту з точки зору сучасного бачення власників мережі Stack Exchange та Community Moderators?

4
  • Чесно — я особисто не знаю.
    – Sasha Mod
    Sep 27, 2020 at 15:23
  • @Sasha, власне, запитання і було адресоване, у першу чергу, до модераторів. Бо хто, як не ви, маєте доступ до Teachers' Lounge, наприклад. Або хто, як не ви, маєте перейматися рекламуванням сайту. Sep 27, 2020 at 15:50
  • Так, ми маємо доступ до певних ресурсів, до яких звичайні користувачі доступу не мають. (Не певен, що я знаю, що таке Teachers' Lounge, але деякі недоступні звичайним користувачам розділи бачу.) Однак я не бачив, що там піднімали такі теми, і, якщо чесно, не хочу піднімати сам (бо боюся, що можу, звернувши увагу на факт низької відвідуваності цього сайту, погіршити цим становище).
    – Sasha Mod
    Sep 27, 2020 at 18:18
  • Щодо рекламування — якщо чесно, не бачу, як функції модератора перетинаються з рекламуванням (модератор має, умовно кажучи, слідкувати за порядком). На початку існування сайту я активно рекламував його від свого імені — потім втомився; можливо, дарма; можливо, це мій моральний обов'язок як людини, що розпочала це все (але точно не як модератора).
    – Sasha Mod
    Sep 27, 2020 at 18:22

0

You must log in to answer this question.

Browse other questions tagged .