2

Спочатку хороша новина

Після 15 років дискусій і більше десятка спроб перейменувати сторінку, попри шалений опір ворожих інтернет-тролів (в тому числі таких, які мають велику репутацію як редактори Вікіпедії; високопрофесійних і тому високооплачуваних), сторінка англійської Вікіпедії Kyiv стала основною, а Kiev стала сторінкою перенаправлення.

Не можу утриматися, щоб привітати українську спільноту з, без перебільшення, величезною перемогою на ниві інформаційного захисту незалежності України. Від себе скажу, що я навіть боюся уявити бюджет московської кібертерористичної банди «Ольгіно», який був виділений лише на спроби запобігти перейменуванню сторінки на Wikipedia. Якщо здоровий глузд людства переважив силу численних московських тролів, значить, не все ще втрачено! :)

Власне, запитання

Нам варто пройтися по всіх дописах на цьому сайті (SE пошук: url:"kiev") і змінити посилання, а також роздуми і аргументи щодо перейменування. Я знайшов і відредагую наступні сторінки:

3
 • Дякую. Вас теж вітаю. Додам від себе в сам пост ще посилання, якщо знайду.
  – P. Vowk Mod
  Sep 19, 2020 at 19:45
 • Не зовсім зрозумів, що саме Ви пропонуєте шукати. Якщо я Вас правильно зрозумів: url:"kiev" знаходить сторінки, де згадуються веб-адреси з відповідним словом, — але kiev.ua і kyiv.ua — це різні домени, у більшості випадків не буде можливості підставити один замість іншого. Чи я Вас неправильно зрозумів?
  – Sasha Mod
  Sep 20, 2020 at 11:57
 • 1
  @Sasha, насправді, треба шукати сторінки лише з домену Вікіпедії wikipedia.org/*/kiev або такі, що відповідають масці *wiki/kiev. А ті, що kiev.ua, — пропустити. Але мені не вдалося зробити пошук, який не довелося б далі фільтрувати. Sep 20, 2020 at 13:55

0

You must log in to answer this question.

Browse other questions tagged .