5

Аналіз даних активності Ukrainian Language StackExchange показав суттєвий поштовх в діяльності в березні 2018 року. Хто знає, чим він спричинений, поділіться будь ласка.

Графік активності Ukrainian Language StackExchange з лютого 2017 року до червня 2018

Можливо є сенс "реплікувати" цю подію, щоб нарощувати базу користувачів, питань, відповідей та голосів? Бо питання більше ніж актуальні:

1 Answer 1

3

На початку березня 2018 на сайті зареєструвалася група користувачів — переважно студентів та викладачів університетів Львова — які проявили активність, за що їм наша подяка.

Наскільки мені відомо, ніякої рекламної кампанії не проводилося. Припускаю, що просто хтось з них дізнався про цей сайт, зареєструвався, зацікавився і запросив друзів і колег. Тому, напевне, ми не в змозі самостійно реплікувати саме цю подію.

Але є цілком типові рішення, про які писалося у відповідях на запитання, на які ви самі надали посилання:

 • Створюйте дописи. Більшість користувачів приходять з пошукових сайтів. Ґуґл ніколи не проіндексує запитання, якого ніколи не існувало;
 • Поширюйте у соцмережах: кнопка share під дописом включає ваш власний ідентифікатор, за поширення дають беджики Announcer, Booster, Publicist (у секції Other Badges);
 • Голосуйте, щоб вже наявні якісні дописи отримували подяку і стимулювали їхніх авторів дописувати ще;
 • Я давно думав робити серію промо-роликів на зразок оцього, але поки що не маю співавторів, а самому — нудно;
 • Беріть участь у модерації. Гарно облаштований сайт приваблює більшу кількість новачків, яким стає цікаво.
  Моє глибоке переконання, що більшість модераторських функцій доступні простим користувачам: голосування, флаги, reviews, редагування дописів, редагування теґів, участь у Meta тощо.
  Ваша активність сьогодні — це ваше призначення/обрання модератором узавтра.

P.S. Статистика усіх сайтів мережі Stack Exchange у квітні 2018 зазнала пошкоджень і може не відповідати дійсності. Майте це на увазі, коли аналізуєте інформацію про відвідування.

3
 • Статистика з data.stackexchange.com базується на "діях", інформація про які не була втрачена, пошкодження про які Ви згадуєте стосується відвідуваності, що в статистику data.stackexchange.com не входить (принаймні по тих графіках, що я згадував).
  – myroslav
  Commented Jun 18, 2018 at 22:25
 • Наскільки достовірною є інформацію про "зареєструвалася група користувачів — студентів та викладачів університетів Львова"? Чи можете підказати спосіб, яким можна визначити діапазон ідентифікаторів тих користувачів? Якщо канал через "освітян/науковців" запрацював один раз, то чим варіант, що згадується в ukrainian.meta.stackexchange.com/q/227/260 "не варіант", може запрацює "ще раз"?
  – myroslav
  Commented Jun 18, 2018 at 22:30
 • 1
  @myroslav, промо-лист, на який ви посилаєтеся, застряг у стадії обговорення змісту. Він ніколи не був надісланий, наскільки мені відомо. Але ви можете долучитися до створення тексту і розсилки. Commented Jun 18, 2018 at 22:34

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .