4

На нашому сайті вже існують два подібні теги - terms та terminology. Здається, вони мають цілком однакове значення, тому, можливо, варто було б об'єднати їх в один?

Водночас, якщо товариство вважає, що справді варто, то як це зробити? Я ніде не бачу такої опції. Можливо, для цього потрібно мати якісь особливі права? Чи такої опції взагалі не існує? Що тоді робити з тегами-синонімами?

1
  • Приклад з terms та terminology не дуже вдалий, бо починають з'являтися питання, що не стосуються конкретних термінів, а стосуються підходів до формування термінів, і з'являється потреба розрізняти питання про підходи від питань про конкретні терміни.
    – myroslav
    Feb 16, 2017 at 2:31

1 Answer 1

5

Коли натискаєте на тег, відкривається його сторінка. Там є посилання synonyms. За цим посиланням відкривається сторінка синонімів до цього тега, де можна додавати власні синоніми.

Але! Для такої можливості користувач повинен відповідати певним критеріям: "Users with more than 1250 reputation and a total answer score of 5 or more on the tag, can suggest tag synonyms. Users with a total answer score (total upvotes minus total downvotes) of 5 or more on the tag, can vote for tag synonyms. Suggestions will be automatically approved when they reach a score of 4, and automatically deleted when they reach a score of -2."

Будь-які синоніми може створювати та затверджувати модератор, навіть якщо він не має достатньої кількості очок.

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .