2

Пропоную складати перелік українських лінгвістичних корпусів у вільному доступі, або що дозволяють пошук онлайн.

Зацікавлених у інших мовних ресурсах прошу до:

5
 • А в чому мета створювати окреме запитання? Можна просто додати +1 відповідь до «Деяких корисних джерел». Чи не так? Commented Mar 28, 2017 at 20:44
 • 1
  @bytebuster, тільки краще не «+1» відповідь, а все ж організувати хаос, що там, на жаль, зараз. Через те, мабуть, gavenkoa і не помітив, що обидва наведені ресурси там вже є.
  – Sasha Mod
  Commented Mar 29, 2017 at 5:02
 • 1
  Я бачив що там є. Корпуси - це найважливіший лінгвістичний ресурс, тому окрема тема. Також зверніть увагу на назву тієї теми. У випадку англійської я корстуюсь деякими офлайн корпусами.
  – gavenkoa
  Commented Mar 29, 2017 at 10:46
 • «Найважливіший лінгвістичний ресурс» — згоден. Але все ж дублювати, по-моєму, не варто (принаймні дублювати так, що переліки відрізняються — там є якийсь корпус, якого немає тут, а тут є якийсь, якого немає там). Власне, початковою метою створення тієї відповіді було скласти мінімальний набір ресурсів, про який має знати кожен (звісно, там були правопис, корпуси і СУМ-11) — але потім я про це забув і став розширювати — а потім приєдналися інші і, замість розширювати, почали створювати окремі відповіді. Але все ж, по-моєму, якщо буде дві теми — то це мінус популярності для обох.
  – Sasha Mod
  Commented Mar 29, 2017 at 14:44
 • Тож, по-моєму, буде значно краще, якщо Ви свіжим оком порадите як в тій темі лад навести, щоби було читабельніше для тих, хто туди заходить. (P.S.: А що не так із назвою?)
  – Sasha Mod
  Commented Mar 29, 2017 at 14:45

1 Answer 1

1
 • http://www.ruscorpora.ru/search-para-uk.html Національний корпус російської мови. Паралельні російсько-українські тексти. Тільки онлайн. Пошук по ключовим словам, граматичним функціям, тезаурусу і іншими додатковими ознаками.

 • http://www.mova.info/corpus.aspx Корпус української мови проекту mova.info. Пошук за лексемою, без змін, за частиною мови.

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .