3

Дислокація така:

Українською:

Англійською ще складніше:

 • є
  • Inflecting a noun, pronoun, adjective, article or determiner is known as declining it.
  • Inflecting a verb is called conjugating it. The affixes may express tense, mood, voice, or aspect.

Проблема:

 1. Плодити купу теґів не хочеться, я хотів би поки що робити один теґ
 2. пересічний користувач не знає точної різниці між вищезгаданими термінами
 3. запитання все одно будуть додатково позначені тегами на зразок , тому навіть якщо матимемо один-єдиний теґ (наприклад, ), то цього може бути достатньо.
 4. Але якщо сайт виросте, і в якийсь час буде сотні запитань, які мають спільний теґ, то буде дуже важко «розклеїти» один теґ на декілька

Запитання: як зробити правильно?

0

1 Answer 1

1
 • відмінки (створити) ← , ¹, ,
 • дієвідмінювання чи дієвідміни (створити) ←
 • морфологія (може) ← morphology (може), inflection (може) — загальна тема, якщо раптом комусь знадобиться усе відмінювання у широкому сенсі (можна не створювати, це радше прикидка — що будемо робити, якщо такі з'являться)

¹ Спочатку був думав, що варто викинути, бо всього 1 вжиток ( і його повністю замінює) — але потім зрозумів, що відмінки є не лише в іменників (а й прикметники, числівники, займенники — іменні частини мови). Тож обидва будуть.

API test: a≈b c≈d­e.

1
 • @Artemix, Ви вирішили серйозну проблему, через яку я вже думав відмовлятися від голосу за цю схему. Немає сенсу робити «відмінювання-іменників», «відмінювання-прикметників», «відмінювання-числівників» і т.д. — лише одну загальну для всіх іменних частин мови. Але «відмінювання-іменних-частин-мови» задовго, а «відмінювання-імен» асоціюється з відмінюванням власних імен. А «відмінки» — супер, те, що треба (ІМХО).
  – Sasha Mod
  Mar 13, 2017 at 17:44

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .