4

Яким може бути текст коментаря до першого питання чи відповіді новачка, якщо, на вашу думку, вона не відповідає вимогам нашого сайту?

0

2 Answers 2

2

How They Do It:


How We Do It

Мені здається, що шаблонна відповідь — це не найкраще рішення.

Та й недоліки у кожному випадку — різні…

Не те, щоб я був категорично проти, але ми ж не роботи якісь. Кожен сам собі може вести якісь шаблони, це невід'ємне право. Але «фіксувати» — це, НМД, виглядає way too formal.


Окремо від цього, варто нагадати типові шаблони для пришвидшення написання коментарів.

Comment Formatting

Особливо, це стосується [edit], [meta], [ask], [answer] тощо.

Там не вистачає таких фічей, як лінк на конкретне запитання (наприклад, неможливо коротко написати лінк на відоме Хороші питання і хороші відповіді / Good questions and good answers (мені не вдалися варіанти виду //[meta]/q/5)

1
  • Я спочатку неуважно прочитав текст Nash Bridges, замість «зафіксувати» прочитав «запропонувати» (навіть не як «recommend», а «suggest»). В такому варіанті — ОК, як на мене. Тілько б я писав код у вікі-відповіді, а не в самому питання, щоб інші могли редагувати.
    – Sasha Mod
    Commented Feb 28, 2017 at 18:40
2

Коментар може (але не мусить) виглядати так:

Коментар до відповіді

Ласкаво просимо на сайт Ukrainian Language.SE! Будь ласка, почитайте про [наші критерії](http://meta.ukrainian.stackexchange.com/q/5/), за якими ми оцінюємо хороші відповіді. Цей допис не відповідає таким критеріям: ... Ви завжди можете виправити відповідь, надавши більш аргументовану відповідь. Для цього натисніть [edit].

Коментар до питання

Вітаємо на сайті Ukrainian Language.SE! Будь ласка, почитайте про [наші критерії](http://meta.ukrainian.stackexchange.com/q/5/), за якими ми оцінюємо хороші питання. (описати як можна покращити допис) Ви завжди можете виправити свій допис за допомогою посилання [edit].

You must log in to answer this question.

Not the answer you're looking for? Browse other questions tagged .